Maria Wentlandt – Walkiewicz

maria_walkiewiczNasze bogate doświadczenie zawodowe i solidne przygotowanie merytoryczne pozwalają na świadczenie usług na bardzo wysokim poziomie.

Kancelaria Adwokacka Maria Wentlandt-Walkiewicz świadczy usługi kompleksowej obsługi prawnej dla klientów indywidualnych i przedsiębiorstw. Kancelaria mieści się w Łodzi. Posiadamy również filię w Warszawie.
Nasze bogate doświadczenie zawodowe i solidne przygotowanie merytoryczne pozwalają na świadczenie usług na bardzo wysokim poziomie. Priorytetem jest dla nas najlepiej pojęte dobro naszego Klienta i w walce o jego interesy jesteśmy bezkompromisowi. Nasza skuteczność, rzeczowe i zindywidualizowane podejście oraz dbałość o dobrą atmosferę sprawiły, że wypracowaliśmy sobie doskonałą opinię wśród wielu firm i klientów indywidualnych, z którymi mieliśmy przyjemność współpracować.
Od wielu lat współpracujemy ze Stowarzyszeniem Pacjentów PRIMUM NON NOCERE. Posiadamy bogate, wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu spraw dotyczących błędów medycznych i wszelkich innych spraw odszkodowawczych. Każda trafiająca do nas sprawa podlega dogłębnej analizie, ponieważ korzystamy z pomocy wysoko wykwalifikowanych ekspertów z różnych dziedzin.
Kancelaria posiada bogate doświadczenie w nietypowych sprawach, np. odszkodowania za nieprawidłowo przeprowadzony poród, za zamianę dzieci, za naruszenie dóbr osobistych.
Jesteśmy jedną z nielicznych, wielopokoleniową kancelarią. Mój ojciec, Zdzisław Wentlandt był adwokatem od lat 60 XX wieku. Teść, Wacław Walkiewicz, najpierw był prokuratorem, następnie prowadził praktykę adwokacką. Adwokatem jest również mój mąż, Jerzy Walkiewicz. Córki, Aleksandra i Anna również są adwokatami.
Szczycimy się bardzo silna tradycją prawniczą, którą kultywujemy nie tylko w życiu zawodowym, ale również rodzinnym.
Nie spoczywamy jednak na laurach – w każdą kolejną, powierzoną nam sprawę wkładamy całą swoją wiedzę i doświadczenie. Nasza praca jest dla nas prawdziwą pasją i to daje nam energię do działania. Zapraszamy do skorzystania z tej energii – dołożymy wszelkich starań, by spełnić Państwa oczekiwania!
Nie boimy się trudnych wyzwań!